Plavecký bazén

Informace a rezervace na 416 731 966 nebo 734 358 203.

Cvičení ve vodě pro těhotné

Není třeba se nikde registrovat, stačí přijít. Cvičení zajišťuje odborná pracovnice.

Těhotné ženy se setkávají s různými zkušenostmi z pohybové aktivity, proto je náplň hodiny sestavena s ohledem na stupeň gravidity jednotlivých účastnic. Cvičení probíhá v klidnějším tempu s individuálním přístupem a je zaměřené hlavně na problémy těhotenství provázející.

Snažíme se ukáza budoucím maminkám, jak je potřebné udržet si kondici a být aktivní i v graviditě.

Hodina je rozdělena do zhruba 10 min. částí, cvičení na břehu, volné plavání, cvičení u břehu v bazénu, volné plavání, nácvik dýchání před a při porodu a relax.

Cvičíme klouby, svaly rukou, nohou i zad, hyždě a pánevní dno. Nezapomínáme na prsní svaly a s individuální přístupem podle stupně gravidity i svaly břišní. Nácvik držení těla, správné chůze i jednoduchých masážních technik pro úlevu v těhotenství a při porodu.

Do hodiny je také zahrnuta běžná psychoprofylaxe, i individuální poradenství.

V době odstávky Plaveckého bazénu na Letním koupališti.

SAUNA již plně v provozu + termíny rituálů na 02/2024 31.1. 2024 - Vážení příznivci saunování, máme pro vás dobrou zprávu - SAUNA v plavekém bazéně je již plně funkční a na únor máme rozpis SAUNOVÝCH… ...
PROVOZ ranního plavání se od 1.2.2024 rozšiřuje + změna otevírací doby v době jarních prázdnin 22.1. 2024 - Vzhledem k zájmu občanů rozšiřujeme ranní plavání a plavat můžete již od 6:00, takto můžete chodit plavat vždy v pondělí a v pátek.… ...
SAUNA – technické důvody (ohřev jen na 80°C) 8.1. 2024 - Vážení zákazníci, přinášíme vám aktuální informaci k sauně v areálu plaveckého bazénu. Technický problém u sauny se, bohužel, stále nepodařilo odstranit a věříme,… ...

Městská sportovní zařízení v Litoměřicích

Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích je zřízena Městem Litoměřice a předmětem její činnosti je provozování a správa sportovních zařízení a poskytování služeb v nich.

Organizace byla založena v roce 2001 a v současné době spravuje Kalich Arenu, plavecký bazén, letní koupaliště a fotbalový stadion.