Plavecký bazén

Informace a rezervace na 416 731 966 nebo 734 358 203.

Cvičení ve vodě pro těhotné

Není třeba se nikde registrovat, stačí přijít. Cvičení zajišťuje odborná pracovnice.

Těhotné ženy se setkávají s různými zkušenostmi z pohybové aktivity, proto je náplň hodiny sestavena s ohledem na stupeň gravidity jednotlivých účastnic. Cvičení probíhá v klidnějším tempu s individuálním přístupem a je zaměřené hlavně na problémy těhotenství provázející.

Snažíme se ukáza budoucím maminkám, jak je potřebné udržet si kondici a být aktivní i v graviditě.

Hodina je rozdělena do zhruba 10 min. částí, cvičení na břehu, volné plavání, cvičení u břehu v bazénu, volné plavání, nácvik dýchání před a při porodu a relax.

Cvičíme klouby, svaly rukou, nohou i zad, hyždě a pánevní dno. Nezapomínáme na prsní svaly a s individuální přístupem podle stupně gravidity i svaly břišní. Nácvik držení těla, správné chůze i jednoduchých masážních technik pro úlevu v těhotenství a při porodu.

Do hodiny je také zahrnuta běžná psychoprofylaxe, i individuální poradenství.

V době odstávky Plaveckého bazénu na Letním koupališti.

4.8. 2022Kondiční plavání při Plavecké škole Kondiční plavání při Plavecké škole začíná v pondělí od 12. 9. 2022.  Hodiny od 14,00 hodin - R+D a od 15,00 hodin - předškoláci ...
26.8. 2021Informace ke kondičnímu plavání v září 2021 Pondělní odpolední  kondiční plavání začíná od 6. 9. 2021 od 16,00 hodin. Ti, kteří chodili vloni a mají zaplaceno, nemusíte vyplňovat přihlášku a ...
2.6. 2021Plavecký bazén – protiepidemická opatření od 4. 6. 2021 Dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY_ Do Plaveckého bazénu v Litoměřicích je povolen vstup pouze návštěvníkům bazénů, sauny, vířivky a posilovny, dále účastníkům kurzů a tréninků. Mimo ...

Městská sportovní zařízení v Litoměřicích

Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích je zřízena Městem Litoměřice a předmětem její činnosti je provozování a správa sportovních zařízení a poskytování služeb v nich.

Organizace byla založena v roce 2001 a v současné době spravuje Kalich Arenu, plavecký bazén, letní koupaliště a fotbalový stadion.