Plavecký bazén

Fotogalerie

SAUNA již plně v provozu + termíny rituálů na 02/2024 31.1. 2024 - Vážení příznivci saunování, máme pro vás dobrou zprávu - SAUNA v plavekém bazéně je již plně funkční a na únor máme rozpis SAUNOVÝCH… ...
PROVOZ ranního plavání se od 1.2.2024 rozšiřuje + změna otevírací doby v době jarních prázdnin 22.1. 2024 - Vzhledem k zájmu občanů rozšiřujeme ranní plavání a plavat můžete již od 6:00, takto můžete chodit plavat vždy v pondělí a v pátek.… ...
SAUNA – technické důvody (ohřev jen na 80°C) 8.1. 2024 - Vážení zákazníci, přinášíme vám aktuální informaci k sauně v areálu plaveckého bazénu. Technický problém u sauny se, bohužel, stále nepodařilo odstranit a věříme,… ...

Městská sportovní zařízení v Litoměřicích

Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích je zřízena Městem Litoměřice a předmětem její činnosti je provozování a správa sportovních zařízení a poskytování služeb v nich.

Organizace byla založena v roce 2001 a v současné době spravuje Kalich Arenu, plavecký bazén, letní koupaliště a fotbalový stadion.